Fotoğraf düzenleme ya da herkesin bildiği isimle Photoshop amatör fotoğrafçıların genellikle ihmal ettiği bir konu. Belki zamansızlıktan belki de zor geldiğinden dolayı Photoshop konusu hep sonraya bırakılır. Fakat bana göre fotoğrafçılık için vazgeçilemez bir konu. Bu yüzden çok ihtiyacınız olan Fotoğrafçılar için Photoshop dersi‘ni hazırladım.

Sizin için özel olarak hazırladığım programla bir fotoğrafçının ihtiyaç duyabileceği tüm konuları hızlı ve pratik bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bundan sonraki fotoğraflarınız artık daha doğru ve çok daha göz alıcı olacak.

6 saatlik bir başlangıç ve pratik eğitim sürecini iki türlü değerlendirebilirsiniz, ister 2+2+2 şeklinde üç güne yayarak, isterseniz 3+3 şeklinde iki gün içerisinde hızlıca öğrenerek. Eğer ileri seviye konulara da girmek isterseniz 9 saatlik bir eğitime gelmeniz gerekecek. Sonraki aşama tamamen hayal gücünüze ve emeğinize bağlı.

Photoshop dersi İstanbul / Bostancı ‘daki stüdyo/ofis/evimizde oluyor; başka bir ortak alanda da olabilir.

Photoshop dersinin içeriği klasik teorik dersler gibi olmayacak, tamamen uygulamaya yönelik ve bir fotoğrafçının ihtiyaç duyabileceği her tür bilgi gösterilecektir. Derslerin saat ücreti 200 TL’dir.

Etiyopya’dan getirdiğimiz kahve ve Sri Lanka’dan getirdiğimiz çayımız da ikram :)