Something is wrong.
Instagram token error.

Kimdir?

Merhaba,

Hayatımın bir döneminde vermenin almaktan çok daha keyifli bir iş olduğunu öğrendim. O günden itibaren bildiklerimi ve ürettiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Hayatın sizin düşündüğünüz kadar ciddi olmadığını düşünüyor ve buna göre yaşamaya gayret ediyorum. Paylaşımlarım tamamen kendi görüşlerim ve sadece beni bağlar, herkes gibi benim de yanılmaya hakkım var bunu unutmayın. Umarım aradığınız konuyla ilişkili olarak size yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Genel anlamda şiddet, ırkçılık ve her türlü fanatizmin karşıtı, her çeşit önyargının tüm problemlerin kaynağı olduğunu, siyaseti, futbolu ve insanları toplu olarak istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim. Fazla televizyon izlemem ve gazete okumam, tüm bilgileri gazete ve televizyondan ibaret olanlarla da pek sık görüşmem. Kitap okumayı ve kitap okuyanları severim, insanlar ve yaptıkları hakkında konuşmaktansa, fikirler hakkında konuşmayı ve onları dinlemeyi daha fazla tercih ederim. Her türlü üretimden keyif alıyorum ve üreten insanları severim. Fotoğraf ve teknolojilerine çok fazla zaman ve para harcıyorum, zamanımın büyük bir kısmını seyahat ve fotoğrafla değerlendiriyorum.

Kurumsal çalışma hayatımı bir süre önce noktaladım, serbest çalışıyorum. Artık daha az kazansam da sadece kendi tercih ettiğim işlerle ilgilenmek bana çok daha iyi hissettiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

Fotoğraf ve teknolojileri, Photoshop, Lightroom, CSS, XHTML ve WordPress konularında profesyonel hizmet veriyorum. Bu konularla ilgili projeleriniz varsa ya da bu konular hakkında ders almak isterseniz iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Katkıda bulunduğum işlere göz atmak isterseniz referanslar kısmına bakabilirsiniz.