Something is wrong.
Instagram token error.

Beni Kriterize Et Mimi

Aloo, aloo.. pilaki mi? Yine mi..:P Yanlış adamı aradın, bak söylüyorum sana.. Ben hiç acımam, gözünün yaşına bakmam eleştirirken. Okuyanlar “şimdi bu da nedir?” diye soracaklardır. Blogcular arasında arasıra başlayan furyalardan birine daha şahit oluyoruz, yoksa kurbanı mı oluyoruz demeli.. Sevgili Nahnu ‘nun start verdiği bu paslaşmanın ne olduğunu buradan okuyabilirsiniz. Telesekreterimde bulduğum nota göre Pilaki (nam-ı diğer Aylak Adam) beni aramış ve kendini kritize etmemi (yani blogunu eleştirmemi, yorumlamamı) istemiş..

Bakalım Pilaki nasıl birşeymiş;
Öncelikle alanadının çok iyi seçilmiş olduğunu ve bu alanadını çok sevdiğimi söylemeliyim. Önceden “Aylak Adam ve Yedi Bireysel kimliği” sloganını kullanıyordu fakat son zamanlarda blogda buna rastlamıyorum. Sanırım Ella’ya geçişte bazı sorunlar yaşandı ve şu anda en son kararlı sürüm olan WP 2.09 ‘u kullanıyor. Sitenin içeriği Aylak Adam’ın (ben böyle söylemeyi seviyorum) ilgilendiği herhangi birşey ile güncelleniyor. Bu fotoğraf, wordpress, origami, pardus da olabilir kişisel hayat tecrübeleri de. Yani içerik klasik bir kişisel blog şeklinde diyebiliriz. Okumaktan zevk aldığım bloglardan. Eeee.. şimdi eleştirilerime geleyim. Kardeşim niye bu kadar az yazıyorsun yaw.. Hem çok da yavaş geliyor sayfaların.. Sanırım bir hosting sorunun var. Fotoğrafla ilgilendiğini biliyorum. Fotoğraflarını da görmek istiyorum blogunda..

Biliyorum bu yazı biraz gecikti, tabii ben de mimlenmeyen birini bulmakta biraz güçlük çektim, bu yüzden mimleme olayına dahil etmek istediğim birine aloo.. diyorum Neşeli Gençler orda mısınız?

Yorum yok, ilk sen ol!

  1. hakkı hocam..haklısın sık yazı yazamıyorum..hostu hala daha değiştiremedim..ama şu anki hızından memnunum..zati yakında süresi doluyor..o zaman yine bakacağım..fotograf konusunda biraz daha bekleteceğim..ama söz seni geçeceğim..:)

  2. ilker teşekkürler, bak hemen fontu biraz büyüttüm, şimdi daha kolay okunabiliyordur umarım ;)

  3. Gürcan merhaba, sana email gönderdim..

  4. Benide kritize edermisinz Hakkı Bey :) Herkesin önünde olması şart değil maillede kritize edebilirsiniz itina ile ;) Önemli olan mimlenmek değil bazı şeylerin farkına varabilmek selamlar

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.