Aloo, aloo.. pilaki mi? Yine mi..:P Yanlış adamı aradın, bak söylüyorum sana.. Ben hiç acımam, gözünün yaşına bakmam eleştirirken. Okuyanlar “şimdi bu da nedir?” diye soracaklardır. Blogcular arasında arasıra başlayan furyalardan birine daha şahit oluyoruz, yoksa kurbanı mı oluyoruz demeli.. Sevgili Nahnu ‘nun start verdiği bu paslaşmanın ne olduğunu buradan okuyabilirsiniz. Telesekreterimde bulduğum nota göre Pilaki (nam-ı diğer Aylak Adam) beni aramış ve kendini kritize etmemi (yani blogunu eleştirmemi, yorumlamamı) istemiş..

Bakalım Pilaki nasıl birşeymiş;
Öncelikle alanadının çok iyi seçilmiş olduğunu ve bu alanadını çok sevdiğimi söylemeliyim. Önceden “Aylak Adam ve Yedi Bireysel kimliği” sloganını kullanıyordu fakat son zamanlarda blogda buna rastlamıyorum. Sanırım Ella’ya geçişte bazı sorunlar yaşandı ve şu anda en son kararlı sürüm olan WP 2.09 ‘u kullanıyor. Sitenin içeriği Aylak Adam’ın (ben böyle söylemeyi seviyorum) ilgilendiği herhangi birşey ile güncelleniyor. Bu fotoğraf, wordpress, origami, pardus da olabilir kişisel hayat tecrübeleri de. Yani içerik klasik bir kişisel blog şeklinde diyebiliriz. Okumaktan zevk aldığım bloglardan. Eeee.. şimdi eleştirilerime geleyim. Kardeşim niye bu kadar az yazıyorsun yaw.. Hem çok da yavaş geliyor sayfaların.. Sanırım bir hosting sorunun var. Fotoğrafla ilgilendiğini biliyorum. Fotoğraflarını da görmek istiyorum blogunda..

Biliyorum bu yazı biraz gecikti, tabii ben de mimlenmeyen birini bulmakta biraz güçlük çektim, bu yüzden mimleme olayına dahil etmek istediğim birine aloo.. diyorum Neşeli Gençler orda mısınız?