Blog Ödülleri’ nde oylama bugün başladı. Başta Eray olmak üzere diğer arkadaşların çabaları sonucu bu yılki Blog Ödülleri geçen seneye göre daha fazla ilgi görmüşe benziyor. Çok daha fazla sponsorun blogların farkına varmış olduğunu görüyoruz. Yirmi dört adet sponsor saydım. Anlaşılan o ki, bu işte Marjinal Porter Novelli‘ nin katkısı da oldukça büyük. Herneyse bu sene gayet normal olarak bazı kategoriler sponsor isimlerle anılıyor (Letoonia Resorts Kişisel Bloglar gibi ). Fakat ilginç olan Teknoloji Kategorisinde bir sponsor ismi olmaması. Oysa en aktif bazı blogların bu kategoride olduğunu biliyoruz. Ben tüm kategorilerde oylarımı verdim, siz de bir kaç dakika ayırarak oylamaya katılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken http://2009.blogodulleri.com/kayit bağlantısına gidererek eposta adresinizle kayıt olmak ve her kategoride beğendiğiniz bloga oyunuzu vermek.
Bugün başlayan oylama 26 Nisan tarihine kadar devam edecek. Ödül töreni ise 2 Mayıs’ta olacak. Geçen sene Blog Konferansı ile birlikte çok güzel bir etkinlik olmuştu, bu sene daha da güzel olacağını tahmin etmek zor değil.

Bu seneki Blog Ödüllerine üç ayrı blogumuzla aday olduk.

Binrota Hobi Blogları kategorisinde: azgezmis.com
http://2009.blogodulleri.com/blog/azgezmis

Teknoloji Blogları kategorisinde: azbilmis.com
http://2009.blogodulleri.com/blog/azbilmis

Letoonia Resorts Kişisel Bloglar kategorisinde: hakkiceylan.com
http://2009.blogodulleri.com/blog/hakkiceylan

Blog Ödülleri aslında blogların tanıtılması için düşünülmüş güzel bir etkinlik, Altın Örümcek gibi fazlaca ticari olmadan hayatını sürdürmesini ve amatör ruhunu kaybetmemesini diliyorum. Sanırım böyle olduğu sürece de katılmaya devam edeceğiz.