Something is wrong.
Instagram token error.

Blog Ödülleri’nde oylama bugün başladı

Blog Ödülleri’ nde oylama bugün başladı. Başta Eray olmak üzere diğer arkadaşların çabaları sonucu bu yılki Blog Ödülleri geçen seneye göre daha fazla ilgi görmüşe benziyor. Çok daha fazla sponsorun blogların farkına varmış olduğunu görüyoruz. Yirmi dört adet sponsor saydım. Anlaşılan o ki, bu işte Marjinal Porter Novelli‘ nin katkısı da oldukça büyük. Herneyse bu sene gayet normal olarak bazı kategoriler sponsor isimlerle anılıyor (Letoonia Resorts Kişisel Bloglar gibi ). Fakat ilginç olan Teknoloji Kategorisinde bir sponsor ismi olmaması. Oysa en aktif bazı blogların bu kategoride olduğunu biliyoruz. Ben tüm kategorilerde oylarımı verdim, siz de bir kaç dakika ayırarak oylamaya katılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken http://2009.blogodulleri.com/kayit bağlantısına gidererek eposta adresinizle kayıt olmak ve her kategoride beğendiğiniz bloga oyunuzu vermek.
Bugün başlayan oylama 26 Nisan tarihine kadar devam edecek. Ödül töreni ise 2 Mayıs’ta olacak. Geçen sene Blog Konferansı ile birlikte çok güzel bir etkinlik olmuştu, bu sene daha da güzel olacağını tahmin etmek zor değil.

Bu seneki Blog Ödüllerine üç ayrı blogumuzla aday olduk.

Binrota Hobi Blogları kategorisinde: azgezmis.com
http://2009.blogodulleri.com/blog/azgezmis

Teknoloji Blogları kategorisinde: azbilmis.com
http://2009.blogodulleri.com/blog/azbilmis

Letoonia Resorts Kişisel Bloglar kategorisinde: hakkiceylan.com
http://2009.blogodulleri.com/blog/hakkiceylan

Blog Ödülleri aslında blogların tanıtılması için düşünülmüş güzel bir etkinlik, Altın Örümcek gibi fazlaca ticari olmadan hayatını sürdürmesini ve amatör ruhunu kaybetmemesini diliyorum. Sanırım böyle olduğu sürece de katılmaya devam edeceğiz.

14 Yorum Var

 1. oylama bitti.Hayırlı olması dileğiyle

 2. 04:09:18:37

  bekliyoruz bakalım hep destek tam destek… başarılar

 3. Super, her zaman olmasada takip ediyorum ve kazanmanizi dilerim cunku sayfaniz harika ;)

 4. Sitenizi uzun zamandan beri biliyorum. Ziyaret ettiğim sitelerden gerçtekten çok kaliteli bir site. Oyumu verdim hayırlısı olsun

 5. Cengiz PEKSOY | 15 Nisan 2009, 21:35

  Blogunuzu fazla takip etmem ama blogunuzun kaliteli ve sayılı bloglar arasında olduğunu biliyorum.
  İnşAllah kazanırsınız. Sadece size oy vermek için kaydolacağım.

 6. Hocam tüm kategorilerde yanındayım. Saygılarımla

 7. Hakkı hocam başarılar dilerim, şahsen azbilmiş’ten umutluyum.

 8. Bütün katagorilerde de başarılar dilerim Hakkı hocam..

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.