Something is wrong.
Instagram token error.

Turkuaz Street 2020 Kitap duyurusu

Sokak Fotoğrafçılığı ile ilgilendiğim ilk yıllarda duyduğum bir isimdi Turkuaz Street. O zamanlar sadece izlemeyle yetinip uzak duruyordum. Kendi anlayışıma göre gittiğim bölgelerde fotoğraf oluşturmaya devam ediyordum. 2019 yılı sonunda üye alımı açılmış ve görüşmeler yapılıyordu. Benimsediğim fotoğraf anlayışına çok yakın olduklarını gözlemlediğimden kolektife katılma kararı aldım. Bir şekilde tanışıp kaynaştık ve ben de 2020 yılı başında kolektife katılmış oldum.

Geçen zaman içerisinde birlikte bir şeyler yapabilmenin keyfini ve zorluğunu aynı anda deneyimlemiş olduk. Her ne kadar pandemi ortamı fotoğraf çekimi ve buluşmalarımızı etkilemiş olsa da, bir yıl kadar uzun süren bir çabanın sonunda Türkiye’de bir ilk oldu. 15 kişiden oluşan bir fotoğraf kolektifi kitap yayımladı. Evet, Turkuaz Street 2020 kitabımız bugünden itibaren piyasada.

Turkuaz Street 2020 Kitap Sipariş: http://bit.ly/turkuaz2020
NOT: Öğrenci iseniz lütfen iletişime geçip indirim kodu isteyiniz.

Turkuaz Street hakkında merak ettiğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz: http://www.turkuazstreet.com Hmm, bana sorarsanız, her biri birbirinden farklı ve özgün kişilerin ve anlayışların birlikte bir şeyler yapabilmek adına samimi bir şekilde bir araya geldiği, belli bir hiyerarşik yapının olmadığı, sokak fotoğrafçılığı ortak paydasında buluştuğumuz, sevimli, ponçik bir ortam.

Haa, bu sene aramıza katılan iki yeni isim var. Alper ve Emir aramıza hoşgeldiniz.

Yorum yok, ilk sen ol!

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.