Something is wrong.
Instagram token error.

Azgezmiş açıldı, bekleriz

Azgezmiş‘i açtık. Sloganımız Azpişmiş’ten uyarladığım “çok gezmenin neticesinde burada gezi ve fotoğraf hakkında birşeyler var...” Fotoğraf avcılığı için gezdiğimiz yerleri ve de tabiki orada çektiğimiz fotoğrafları paylaşacağımız bir blogumuz oldu.

Azgezmiş‘i Zehram yönetiyor, yazı ve fotoğrafların büyük çoğunluğu ona ait olacak. Tasarım olarak Apişmişle kardeş olduklarından Azpişmiş v2 temasını kullandık. Bu arada birbirine uydurabilmek için Apişmiş‘de de bir iki ufak değişiklik yapmak durumunda kaldım. Şu an için çok kullanıcılı bir yapımız yok ama ilerleyen günlerde onu da devreye almayı planlıyoruz, daha yeni başladık durun bakalım.

Değişik yerler görmek isteyenleri, o yerlerde neler yapılabileceğini, nerelerde yemek yenebileceğini, nerelerin fotoğraflarının çekilebileceğini öğrenmek isteyenleri Azgezmiş‘e bekliyoruz. Bu arada yaşadığımız ilginç olayları da aktarmayı unutmuyoruz. Eğer siz de oralara gitmişseniz  yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz, seviniriz..

9 Yorum Var

 1. Hakkı abicim hayırlı olsun,ellerinize sağlık,süper olmuş.

 2. videoizle | 08 Ocak 2010, 13:44

  Tebrikler.

 3. Güzel bir proje.Tebrikler.

 4. Hayırlı olsun. Yazılarınızı ilgiyle takip ediyoruz.

 5. Hayırlı olsun Zehra’mm… ;))

 6. Çok sevindim. Girdim baktım. Hatta bir konu hoşuma gitti yorum da yazdım. :)

 7. Teşekkürler arkadaşlar.

 8. Hayırlı olsun Hakkı Ceylan.

 9. Hayırlı oşsun Hakkı hocam. Umarım beklediğiniz ilgi ve alakayı kısa zaman içinde yakalarsınız.

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.