Something is wrong.
Instagram token error.

Azgezmiş iki yaşında

Azgezmiş açılalı tam iki yoldu. Bu kadar süre içerisinde birçok yere gittik, yüzlerce insanla tanıştık. Bunların bir kısmı bizimle yolculuk eden insanlardı, bir kısmı da gittiğimiz yerlerde tanıdığımız insanlar. Bazıları fotoğrafa yeni başlamıştı, bazıları ise bizimle gezilere geldikten sonra başladı. Çok güzel anlar yaşadık, çok güzel yerler gördük. Blog Ödüllerinde En iyi Gezi Blogu seçildik.

İki yıl boyunca gittiğimiz yerlerden biri de Lübnan’dı. Burada yaşadıklarımızı da diğerleri gibi Azgezmiş‘ te Beyrut, Baalbek ve Şatila Mülteci Kampı yazılarında anlattık. Ayrıca bu gezinin meyvelerinden biri de 22 Fotoğrafçı ortaklaşa açtığımız Filistin Mülteci Kamplarında yaşayan insanların hayatlarını konu alan Umutsuz Yarınlar isimli Fotoğraf Sergisiydi. Sergi Bu Pazar günü (27 Haziran 2010) akşam saat 18:00 a kadar gezilebilir, hafta sonu ekip üyelerinin büyük kısmı orada olacağız. Ayrıca Azgezmiş’ in doğum günü kutlaması olacak :)

Gelelim Azgezmiş‘ in istatistiklerine; Öncelikle PageRank olarak kazandığımız 6/10 değerini muhafaza etmeye çalışıyoruz. Alexa değerlerimiz; Traffic Rank: 358,398 ve Turkey Traffic Rank: 6,028 olarak görünüyor. Şu sıralar her ne kadar Google Analytics sorunları yaşasak ta, genel anlamda baktığımızda günlük ortala ziyaretçi sayısının 800 – 1000 arasında olduğunu, sayfa gösteriminin ise 1800 – 2000 civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Şu ana kadar 280 yazı girilmiş ve bu yazılara 813 adet yorum alınmış. Tüm yazılara http://www.azgezmis.com/arsiv sayfasından ulaşabildiğiniz gibi dilerseniz kronolojik sırada bakmak için http://www.azgezmis.com/tum-yazilar sayfasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca sosyal ortamların en büyüğü olan Facebook’ta grubumuzu oluşturduk. Facebook grumuzda kayıtlı 1081 üyemiz var. Yazılarımızı takip etmek için Azgezmiş Facebook Grubumuzu, Email Aboneliğimizi veya RSS Aboneliğimizi kullanabiliyorsunuz.

Tüm dostlarımıza buradan tekrar selamlar..

23 Yorum Var

 1. Can Dirgen | 03 Nisan 2012, 16:34

  Pagerank değeriniz düşmüş görünüyor.

 2. Turgaya katılıyorum Fotoğraflarınız çok güzel :) Başarıların devamı gelir mutlaka..

 3. fotoğraflarınız çok güzel başarılarınızın devamını diler saygılar sunarım turgay altıncı

 4. Azgezmiş, içerik ve sagladığı avantajlar bakımından çok faydalı bir site. Başarılarınızın devamını dilerim.

 5. Başarılarınızın devamının dileğiyle Nice senelere :)

 6. nice yıllara dilerim gayet başarılı gidiyor

 7. Çok güzel siteniz. Başarılar

 8. Azgezmiş hem içerik hem de görsel açıdan gerçekten çok dolu ve şık bir site. Zevkle takip ediyorum. Uzun yıllar bu istikrarını korur umarım.

 9. Can Dirgen | 07 Temmuz 2010, 19:50

  Gerçekten sizi tebrik etmek istiyorum. Muhteşem bir siteymiş.

 10. Abi sitelerini takip ediyorum çok güzel bilgiler sunuyorsun. Çalışmalarınızın devamını diliyorum abi…. Konya’ya de bekleriz….:):)

 11. Gerçekten çok başarılı bir iş yapıyorsunuz. Özellikle açtığınız sergi çok kıymetli. Başarılarınızın devamını ve etkili olmasını dilerim.

 12. sitenizi ben de takip ediyorum. başarılarınızın devamını dilerim. fotoğraflarınız harika.

 13. Gerçekten harika bir emeğin ürünü çıktığı günden beri takip ediyorum. Harika fotoğraflar, geziler düzenleniyor. Yakın zamanda gezilere katılmayı düşünüyorum, umarım gerçekleştirebilirim.

  Nice güzel gezilere… :)

 14. Nice nice yıllar :))
  Umarım bir gün organize ettiğiniz gezilere katılacağım.

 15. Daha nice uzun senelerde Azgezmiş’le beraber olmak dileğiyle.. ve dolayısıyla sizle de. :)

  Kaleminizden çıkan enfes yazılar, bana fotografçılık sevgisini kazandırdı. Bir de o güzel kareler olunca tadını doyulmaz oluyor. :)

 16. Azgezmiş iki yaşında: Azgezmiş açılalı tam iki yoldu. Bu kadar süre içerisinde birçok yere… http://goo.gl/fb/A3A67

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.