Something is wrong.
Instagram token error.

Gölcük Gölü Gezintisi

Hani şu meşhur bir ev vardır göl kenarında, fotoğraflarını görmüşsünüzdür, bir de yansıması felan düşer göle, işte orası Bolu daki Gölcük Gölü. Geçen haftasonu oradaydık, tabiki fotoğraf çekmeye gittik. Hafif karla kaplı tabiat ve az biraz donmuş göl bize keyifli bir seyir ve güzel fotoğraflar için fırsat verdi. Biz de bu fırsatı değerlendirerek bir kaç fotoğraf çektik.

Gölcük Gölü Bolu’nun 13 km. güneyinde kalıyor. Yapay olarak oluşturulmuş gölün çevresinin uzunluğu yaklaşık 1200 m. civarında, rahatlıkla çevresini dolaşabiliyorsunuz. Etrafında tesis olarak sadece bir lokanta bulunuyor, aman diyelim böyle kalsın daha fazlasına gerek yok. Özellikle sis çöktüğünde harika bir manzarayla karşılaşıyorsunuz. Biz gittiğimizde malesef sis yoktu fakat yine de gittiğimize değer bir manzara vardı. Denizden yüksekliği 950m olan gölün etrafı çam ormanıyla kaplı. Haftasonları ellerinde küçük tüplerle etrafta dolaşan mangalistleri görmeniz mümkün.

Bolu, Gölcük

Yorum yok, ilk sen ol!

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.