Something is wrong.
Instagram token error.

FotoKronik

Amatör fotoğrafçıların kendilerini geliştirmesi için iyi bir fırsat daha.. FotoKritik ten sonra FotoKronik isimli bir site daha açıldı. Bu site de tıpkı emektar fotokritik gibi ücretsiz üyelik sunuyor. Fotoğraflarınızı gönderip onlara eleştiri alabiliyorsunuz. Site de kendi alanında isim yapmış başarılı fotoğrafçıların olması büyük bir avantaj. Eğer fotoğrafçılığınızı geliştirmek ve profesyonel ve amatör fotoğrafçılardan eleştiri almak istiyorsanız bu siteye de uğramanızda fayda var diye düşünüyorum.

Bir bakalım, tamamen Türkçe olan üç tane sitemiz var sanırım bu şekilde; FotoKritik, FotoFanClub ve şimdi de FotoKronik. Gerçi site tasarımı ve kullanımı açısından bana oldukça zayıf geldi, ayrıca reklamların fazla olması da siteyi amacından uzaklaştırmış ve görünümü kötüleştirmiş ama konumuz tasarım değil sonuçta fotoğraf :) Zamanla gelişeceğine ve düzeleceğine inanıyorum ve başarılar diliyorum..

6 Yorum Var

  1. sanırım hayata daha farklı bakıyorum :)

  2. abi sen bu konuya baya bi ilgilisin aslında sen niye böle bi proje düşünmedin.daha bi güzel olurdu.

  3. Sanırım milletin ilgisini hiç çekmemiş..

    Hiç yorum yapan yok .. bende tesadüfen uğradım :D

    Yoksa fotografçılık ölüyormu?
    Bu konuda araştırma yapıp makale yayınlamalıyım sitemde.. :D

  4. tasarım açısından fotokritiği andıran bir kaç özelliği var..ama bence fotokritik kadar ilgi alacağını sanmıyorum..seninde dediğin gibi reklam olayını abartmışlar, ve böyle siteler insana fazlası ile itici geliyor..(en azından bana)

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.