Something is wrong.
Instagram token error.

Azgezmiş Myanmar Fotoğraf Sergisi

2016 yılında Myanmar’a çok güzel bir fotoğraf turumuz olmuştu, herkes cebinde bir çok iyi fotoğrafla geri döndü. Sonrasında da bu fotoğrafları değerlendirmek ve kalıcı kılmak adına bir fotoğraf sergisi açmaya kara verdik. Fotoğrafların seçme, düzenleme ve afiş işlerini her zamanki gibi ben yaptım. Baskılarımızı da her zaman güvenerek iş yaptığım Uğur Varlı‘ya yaptırdım. Şimdi sıra geldi sergimizin açılışına.

Sergimiz İFSAK sergi Salonunda 17 Haziran 2017 tarihinde açılacak. Katılım ücretsizdir, sergi açılış saatimiz ise 16:30 dur. Tüm fotoğraf severleri ve yolu düşenleri bekleriz. Sergiye katılan fotoğrafçı arkadaşların isimleri alfabetik sırayla şu şekilde: Armağan Karagöz, Ata Gencer, Edibe Özkardeşkaya, Gonca Soysal, Hakkı Ceylan, Hilal Duruk, Kenan Talas, Nadir Özsoy, Nilgün Gencer, Özlem Büyükevren, Rasim Benzer, Semra Yıldız, Tanın Helvacı, Zehra Arslan Ceylan.

Bu arada fotoğraf çekmeye doyamadığımız Myanmar’a tekrar gidiyoruz, detaylar için: Azgezmiş Myanmar Fotoğraf Gezisi

2 Yorum Var

  1. Hakkı.cım walla çok gelmek istedim. Ama işler daha baskın çıktı. Serginiz güzel geçsin, başarınız çok olsun
    Selam

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.