PCNet 33 En iyi Blog
Son öğrenen ben oldum galiba. PCNet Dergisi “33 En iyi Türkçe Blog Sitesi” ni seçmiş. Uzun süredir Bilgisayar dergisi almıyordum, alıp bir inceledim Az Pişmiş evladımız ilk sırada. Diğer 33 blog arasına giren bloglardan biri de hakkiceylan.com olmuş. PCNet dergisine iltifatlarından dolayı teşekkür ediyorum. Herkes bu konuda birşeyler yazmış, birçok kişi sonuçlardan memnun değil. Zaten bu seçim subjektif bir seçim tıpkı Altın Örümcek gibi. Bunu bir donanım testi gibi ince eleyip sık dokuyarak yapmış olsak bile içerik ilgisi kişiden kişiye değişeceğinden dolayı yine subjektif olacaktır. Kitapları düşünün, herkes aynı kitapları okumuyor ve bana göre de zaten okumamalı. En şık kitabı, en çok okunan kitabı, en sansasyonel kitabı belki seçebilirsiniz ama en iyi kitabı seçemezsiniz. Bu konuda bir çok yazı yazılmış işte bir kaçı;

http://www.selcukhoca.com/turkiyenin-en-iyi-bloglari/

http://www.yelizindunyasi.com/pcnet-en-iyi-33-blog-siralamasi

http://www.edasuner.com/pcnet-en-iyi-33-blogu-secmis/

http://blog.wolkanca.com/pcnet-en-iyi-33-blog-olayi/

http://okanyuksel.bloggum.com/yazi/pcnet-en-iyi-33-blog-vakasi-ve-blog-yazarligi.html

http://www.babaolmak.com/?p=256

Kendi görüşümü sorarsanız Az Pişmiş‘in tasarım konusunda değil; ama içerik konusunda biraz eksik kaldığını söyleyebilirim. İstediğim, düşündüğüm ya da planladığım kadar içerik giremiyorum, tamamen zaman problemleri nedeniyle.

Tüm listeyi aşağıda bulabilirsiniz, son olarak yarışmayalım, üretelim diyorum sadece, ama kaliteyi de gözardı etmeden. Selamlar herkese..

PCNet 33 En iyi Blog