Something is wrong.
Instagram token error.

CSS Başlangıç Kitabı Üstelik Türkçe

CSS KitabıFatih Hayrioğlu‘nu severek takip ediyorum. Bugünkü yazısında okuduğum kadarıyla harika bir iş yapmış. CSS ile ilgilenenlerin yakından tanıdığı yazarımız makalelerini derleyip bir kitap haline getirmiş. Kitabın adı Başlangıç için CSS (Stil Şablonları). Kitabı pdf formatında indirip yararlanabilirsiniz. Ayrıca kitapta geçen kodları da aynı sayfadan indirmeniz mümkün.

Tamamını inceleme fırsatım henüz olmadı ama bu heyecanla herkesle paylaşmak istedim.

Bu kitap kimin içindir? sorusuna Fatih Bey’in verdiği cevap;

Kitap içindeki konuları anlamak ve örnekleri uygulamak için genel web bilgisi ve HTML veya XHTML hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Bu kitap gerek web programlamasına yeni baslayanlar ve gerekse konu hakkında bilgi sahibi olanlar için bir açıklama kitabıdır. CSSâ??i ve özelliklerini açıklayan bir kitap.

CSS konusunda Türkçe kaynakların oldukça kıt olduğunu düşünürsek kitabın bu açığı bir nebze kapatacağını umuyorum ve yine umuyorum ki diğer kitapları da yakında görürüz. Fatih Bey’in başarılarının daim olmasını diliyorum.

Yorum yok, ilk sen ol!

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.