Uzun süredir ihmal ettiğim bazı güncellemeleri yapıyorum. Bunlar tabi ki wordpress temalarının son sürüm wordpress ile uyumlu çalışabilmesi için yapılan güncellemeler. Şimdiye kadar ücretsiz olarak dağıttığım dört adet farklı tema oldu. Bunlardan ilki ve belki de en çok sevileni Buggy Theme’in güncellemesini tamamladım.

Buggy Theme ilk kez 02/02/2007 de dağıtmaya başlamışım. Bir süre kendim de kullanmıştım fakat sonrasında başka temaya geçmiştim. O günden bugüne kadar toplam indirilme sayısını bulmam çok güç. Bir süre wordpress.org theme directory’de de indirme için sunmuştum fakat güncellemeleri yapmayınca artık oradan indirilemiyor.

Yaklaşık olarak bir sayı vermek gerekirse bu sayı (wordpress.org dahil) 7000 ‘in üzerinde olacaktır. Artık daha düzenli bir güncelleme sistematiği oluşturmayı ve her tema için ayrı, özel bir sayfa oluşturmam gerektiğini düşünüyorum. Yeni logo’da kullandığım böcek bir eşek arısı, 2005 Ekim, Sakarya’da çektiğim bir fotoğraftan.

Son sürüm ile ilgili sorunları bur sayfadan, yapılan güncellemeleri görmek ve yeni sürümü indirmek için sizi WordPress Buggy Theme sayfasına alalım.