Something is wrong.
Instagram token error.

11 Yorum Var

 1. ben css hakında fazla bilgim yok..
  bana yardım etmek isteyenler.
  Wordpress Buggy Theme
  nasıl yapacağımı anlatsınlar.. yeter..
  çünkü hiç bir şay anlamadım…

 2. Elbetteki yapabilirsin kaynak olarak bakabileceğin adres ise WordPress Codex

 3. belki sıkıyorum ama bu azpismis1 temasını ya da başka bir çift sidebarlı bir temanın kodlarına bakarak değişiklik yapıp çift sitebar haline getirme şansımız var mı diye geldi aklıma sorayım dedim.. azpismis temasınıda sen hazırladığın için kodlar birbirine yakındır diye düşünüyorum kodlara bakarak değişiklik yapma ihtimalim ne kadardır peki ? eğer bu ihtimal varsa en fazla nerelerde dikkat etmem gerekli..

 4. asdf29 bu temayı çift sidebarlı hale getirmek yeni bir tema tasarlamak kadar zor, bu baştan böyle yapılırsa daha kolay olacaktır. Sadece css kodları değil grafiklere de müdahale etmen ve değiştirmen gerekecek.

 5. ben bu temanıtemayı azpişmiş teması gibi çift sitebarlı şekilde yapmak ve birazda genişletmek istiyorum.. genişletmeyi sanırım .css dosyasından yapacağız ama sitebar eklemeyi nasıl becerebilirim ? birde bu sitebarda gözükecek olan şeyleri bu temadaki gibi nasıl aralarındaki boşluklar belli olacak şekilde kutu kutu yapabilirim.. ?

 6. Vahap Bey, WP ile ilgili her türlü konuda aradığınızı wordpress-tr.com/belgeler adresinde bulabilirsiniz.

 7. arkadaşlar ben bu temaları nasıl siteye aktaracam ? ben site hakkında hiçbirşey bilmiyorum yardım etmek isterseniz emen@windowslive.com adresini ekleyin okey iyi günler

 8. İyi günler. Tema çok hoş. İstatistik te bir hata verdi

  Fatal error: Call to undefined function: wp_count_terms() in /home/oguzakca/domains/oguzakcay.com/public_html/ wordpress/wp-content/themes/buggy/sidebar.php on line 62

  Bu neden oluyor acaba:)

 9. Merhaba Buggy temasına nasıl logo ekleyebilirim.
  Teşekkürler. Kolay gelsin..

 10. pilaki sen de olmasan naparız..
  hiç smiley kullanmadığım için gözden kaçmış, gerekli kodu ekledim, teşekkürler..

 11. mrb..tester olarak geldim ben yine.. :) smileylerde border gözüküyo..
  img.wp-smiley { vertical-align: -25%;border:0px; }
  şöle bişiy eklersek belki geçer…

Yoruma kapalı.

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.