Something is wrong.
Instagram token error.

Yeni Açılan Bloglar

Yeni açılan blogların en büyük sıkıntılarından birisi tanıtım ve yeterince fazla kişiye ulaşamamak. Geçen gün düşündüm de hazırladığım temaları kullanan blogları tek tek ziyaret ettim. Belki bunların tanıtımına katkıda bulunabilirim. Toplam indirme sayısına göre yaklaşık %15 lik bir kullanım oranı var, yani 100 kişi indirdiyse 15 kişi kadarı test ettikten sonra kullanmaya devam etmiş. Bir kısım kullanıcı temada değişiklik yapmaya çalışmış, başarılı olanların sayısı oldukça az, yani temalar çok fazla esnek olmadığından değişikliğe pek müsade etmiyor. Azpişmiş, Azpişmiş SB ve Buggy Temalarını kullanan bloglardan seçtiklerimi aşağıda kısaca bulacaksınız, en başarılı bulduğum blog ise Azpişmiş SB Temasını kullanan Spor Servisi oldu, tebrik ediyor ve bloglamasına başarılı bir şekilde devam etmesini diliyorum..

Spor Servisi
Güncel Türkçe NBA Haberleri
Önceleri Azpişmiş ile başlamıştı ama şu anda SB ile değiştirerek daha iyi yaptığını düşündüğüm blog, Azpişmiş SB Temasını kullanıyor, oldukça spesifik bir konuda yazması, yazıların sık güncelleniyor olması, temayı başarılı kullanması ve alanadının iyi seçilmiş olması sebebiyle bana göre en başarılı blog oldu. Buradan ziyaret edebilirsiniz.

TKNhaber
Teknoloji = TeKNoHABER.COM
Blogumuz Azpişmiş Temasını başarılı bir şekilde kullanıyor. Buradan ziyaret edebileceğiniz blogda adındanda anlayacağınız gibi teknolojik gelişmeleri bulabilirsiniz, daha fazla kullanıcı ile daha fazla haberle kendini geliştirmesi gerekecek, eee.. kolay değil.. Bir de alanadı konusunda bir karmaşa var gibi duruyor.

Lezzet Avcısı
En iyi içeriklerden birisi Nihal Hanımın sunduğu bu blogda, adındanda anlaşılacağı üzere burada lezzet avcılığı yapılıyor, yani kendine özel yemek tariflerini bizimle paylaşıyor. Buradan ziyaret edebilirsiniz..

Gürcan Serbest
Kişisel Weblog, PodCast, Fotolog
en başarılı Buggy Theme kullanan bloglardan birisi de Gürcan Bey ‘e ait. Kişişel Blog olarak kullandığı sitesinde kendine ait yazılarını, makalelerini ve bilişim haberlerini bulabilirsiniz.

Faruk Kazan
Burası da Buggy Theme kullanan kişisel bir blog. Faruk Bey, bilimsel yazılardan tutun, psikolojik rahatsızlıklara ve geyik muhabbetine kadar her konuda ilgilendiklerini okuyucularıyla paşlaymış.

nihil-nerub
web, sinema, trend & dü$ünceler
Kimdir; Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme 3. Sınıfta okuyan biri. Genellikle Sinema ağırlıklı yazıların bulunduğu kişisel bir blog..

22 Yorum Var

 1. Ben bloğumda ordan burdan alıntı yapmadan kendi yaptığım ilginç tasarımlarımı yayınlıyorum ama gereken ilgiyi bulamıyorum kanımca…Bunun nedeni belkide bir süre ara vermeme bağlıdır bilmiyorum.Bloğum:HOBİ NEHRİNDE SEYAHAT :)

 2. Hayırlı olsun, yazarım yazmasına da, önce sizin birşeyler yazmanız gerekmez mi blogunuzda??

 3. merabalar ben aleyna http://aleynablog.blogspot.com bu bloga yorum yazarmısınız yenı actım

 4. Bu yazdıklarım sadece yazıyı yazdığım andaki değerler. Bunları tesbit etmek çok kolay çünkü indirme sayısını download manager eklentisi sayesinde biliyorum. Kullanılma sayısını ise tecnoratti sayesinde. Yani temaya yerleştirilmiş olan Buggy Theme linki ilgili yazıyı pingliyor ve bunu bana technoratti haber veriyor.

 5. “Toplam indirme sayısına göre yaklaşık %15 lik bir kullanım oranı var, yani 100 kişi indirdiyse 15 kişi kadarı test ettikten sonra kullanmaya devam etmiş.”

  Bu istatistiği nasıl tutabiliyorsunuz?

 6. Ben az pişmişi biraz değiştirdim ancak yinede sitenizde yer almak isterim. Sitemin içeriği

  komik yazı,video,hikaye,haber,fıkra
  flashdan seçmeler
  Birazda bilgisayar bilgisi vermeye başlıyacağım

 7. Bende bulduğum bir blogu yazmak istedim. Seo ile ilgili makaleler yayınlayan Ersen Erdal’ın sitesine sık sık girer bakarım.Sizin sitenizden tema ve öneri olarak öğrendiklerimi Ersen erdal dan öğrendiğim seo ile birleştiriyorum.

 8. Bende yeni açtım :) Hemde buggy tema kullanıyorum

 9. Evet galiba buradaki blogların hepsi hazır WP bloglarındanolsa gerek..

  Bende kendim kodlamaya başladım .. Sitemin adresini şimdiden vermek istemezdim çünkü henüz yorum bölümünü tamamlamadım ..
  Ama olsun vereyim : http://www.paketal.com/ekremcakmak/

 10. Buraya girmek için can atıyorum :)
  Buggy theme gerçekten harika…
  Ben logo kısmını biraz büyüttüm, bir login bölümü yaptım,çok geniş bir menü ekledim.

  Logo ve menü siteden biraz bağımsız görünüyor , şimdilik acele olduğu için böyle yaptım, en kısa zamanda o üvey evlatlarıda evlat konumuna geçiricem :)

  Hakkı Bey e çok teşekkürler…

 11. Teşekkürler tanıtım için :)

 12. Sağolun Hakkı Bey :)

  Kendi karikatürümü favicon yapabildim :)

  Artık BuggyTheme’lerin ortak bir özelliği daha ayrılmış oldu böylece

 13. bak bu iyi haber teşekkürler bi deneyelim

 14. Madem öyle favicon için güzel bir adres vereyim size:
  http://www.chami.com/html-kit/services/favicon/
  Hazırladığınız resmi jpg, gif, her ne ise buraya upload edip generate FavIcon.ico butonuna basın, oluşturduğu dosyayı download edin..
  ve themes/buggy/images/favicon.ico olarak kopyalamanız yeterli.

 15. Deniz yazmış:
  Güzel bloglarmış da temadan dolayı hepsinin faviconu da aynı olunca garip oluyo :)

  Denize katılmamak imkansız şöyle bir göz gezdirince farkettimki, aynı tezgahtan çıkmış gibi duruyorlar ( kimse alınmasın ben dahil) :)
  ama yinede eline sağlık HC iyi başarılı bir tema .

 16. Gürcan Bey ne demek, zaten Buggy theme sizin de bahsettiğiniz duygularla geliştirildi :)

 17. Merhaba Hakki Bey.

  İlk başta buggy theme’i ilk kullandığım günde belirttiğim gibi harika bir tema buggy theme.

  Sebebine gelince içimdeki çocuğu yansıtması. Siteye girince ilk olarak büyük bir neşe kaplıyor beni o kenarda sırıtan yüzler insanın içine ayrı bir keyif katıyor.

  Size tekrar bize böyle bir tema kullanabilme imkanı sağladığınız için çooook teşekkür ederim.

  İnşallah her gün daha fazlada geliştireceğim. İnşallah bu konuda bizden emek ve yardımlarınızı esirgemezsiniz.

 18. hehe, evet o garip oluyo biraz :)

 19. Güzel bloglarmış da temadan dolayı hepsinin faviconu da aynı olunca garip oluyo :)

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.