Yeni açılan blogların en büyük sıkıntılarından birisi tanıtım ve yeterince fazla kişiye ulaşamamak. Geçen gün düşündüm de hazırladığım temaları kullanan blogları tek tek ziyaret ettim. Belki bunların tanıtımına katkıda bulunabilirim. Toplam indirme sayısına göre yaklaşık %15 lik bir kullanım oranı var, yani 100 kişi indirdiyse 15 kişi kadarı test ettikten sonra kullanmaya devam etmiş. Bir kısım kullanıcı temada değişiklik yapmaya çalışmış, başarılı olanların sayısı oldukça az, yani temalar çok fazla esnek olmadığından değişikliğe pek müsade etmiyor. Azpişmiş, Azpişmiş SB ve Buggy Temalarını kullanan bloglardan seçtiklerimi aşağıda kısaca bulacaksınız, en başarılı bulduğum blog ise Azpişmiş SB Temasını kullanan Spor Servisi oldu, tebrik ediyor ve bloglamasına başarılı bir şekilde devam etmesini diliyorum..

Spor Servisi
Güncel Türkçe NBA Haberleri
Önceleri Azpişmiş ile başlamıştı ama şu anda SB ile değiştirerek daha iyi yaptığını düşündüğüm blog, Azpişmiş SB Temasını kullanıyor, oldukça spesifik bir konuda yazması, yazıların sık güncelleniyor olması, temayı başarılı kullanması ve alanadının iyi seçilmiş olması sebebiyle bana göre en başarılı blog oldu. Buradan ziyaret edebilirsiniz.

TKNhaber
Teknoloji = TeKNoHABER.COM
Blogumuz Azpişmiş Temasını başarılı bir şekilde kullanıyor. Buradan ziyaret edebileceğiniz blogda adındanda anlayacağınız gibi teknolojik gelişmeleri bulabilirsiniz, daha fazla kullanıcı ile daha fazla haberle kendini geliştirmesi gerekecek, eee.. kolay değil.. Bir de alanadı konusunda bir karmaşa var gibi duruyor.

Lezzet Avcısı
En iyi içeriklerden birisi Nihal Hanımın sunduğu bu blogda, adındanda anlaşılacağı üzere burada lezzet avcılığı yapılıyor, yani kendine özel yemek tariflerini bizimle paylaşıyor. Buradan ziyaret edebilirsiniz..

Gürcan Serbest
Kişisel Weblog, PodCast, Fotolog
en başarılı Buggy Theme kullanan bloglardan birisi de Gürcan Bey ‘e ait. Kişişel Blog olarak kullandığı sitesinde kendine ait yazılarını, makalelerini ve bilişim haberlerini bulabilirsiniz.

Faruk Kazan
Burası da Buggy Theme kullanan kişisel bir blog. Faruk Bey, bilimsel yazılardan tutun, psikolojik rahatsızlıklara ve geyik muhabbetine kadar her konuda ilgilendiklerini okuyucularıyla paşlaymış.

nihil-nerub
web, sinema, trend & dü$ünceler
Kimdir; Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme 3. Sınıfta okuyan biri. Genellikle Sinema ağırlıklı yazıların bulunduğu kişisel bir blog..