Something is wrong.
Instagram token error.

Yeni açılanlan bloglar iki

Yaklaşık bir yıl kadar önce Yeni Açılan Bloglar adında bir yazı yayımlamıştım, bu ikincisi oluyor. Aradan geçen zamanda ayakta kalanların sayısı bir hayli az, bu arada Buggy Theme kullanan bloglar epey çoğalmış. Şimdi yeni açılan ve Buggy Theme kullanan bloglara şöyle bir baktım, technoratti’den gelen bağlantılardan son 15 günü inceleyip bu bloglara kısaca değinmek gerekirse;

Komik Resimler – Komik Fotoğraflar
http://komikresimler.bizde.info/
Tema ve içerik uyumu güzel, sadece bu ayın 27 sinde 10 adet girdi yapılmış. Genellikle önceden çokca gördüğümüz bazı komik resim ve fotoğraflar yer alıyor.

Oyun indir, Oyun crack, Nocd, Bilim, Bilim Teknoloji, Bilim Teknik
http://www.kalmania.org/
İstatistiklere baktım ve gözlerime inanamadım tam 2,042 yazı var, sadece 1 yorum yapılmış. Yazıları şöyle bir incelediğimizde tamamının alıntı olduğu görülüyor, böylelikle bir yere varamaz, içerik üretmeli.

Cep Telefonu Dünyası
http://www.ceptelefonutr.com/
“Cep Telefonu Hakkında Herşey” sloganını kullanan blog Buggy Theme rengini değiştirerek, mavi yaparak kullanmış, gayet güzel olmuş bence. İçeriğe baktığımızda cep telefonu ile ilgili birçok şeyi bulmak mümkün gibi görünüyor. Etiket sistemi devreye alınabilir.

Yenibelge
http://yenibelge.net/belgeler/
Yenibelge Kodlamanın Dünyası olarak sesini duyurmaya çalışıyor. İçerik henüz oldukça zayıf. Sanırım sql ve asp.net kodlarının ağırlıkta olacağı blog gelişime açık gibi duruyor.

HUGOOO
http://www.hugooo.de/
Anything is possible sloganıyla yayımda olan blog Almanca yayım yapıyor, içerik oldukça dağınık ve örneğini bir çok yerde görebileceğimiz bir blog. Genellikle komik ve enteresan video, resim ve yazılardan oluşuyor.

Seni ölene kadar sevecem bunu bil
http://seniseviyorum.be/
seniseviyorum.be Ücretsiz blog servisi hizmeti veren bir sistem ve burada kullanılan şablonlardan biri de Buggy Theme merve.seniseviyorum.be isimli blog kullanmış. Blog Merve “seni ölene kadar sevecem bunu bil” sloganını kullanmış ve tamamen kişisel. Buradan biz de sesini duyurmuş olduk.

Ä°lker Hoca
http://www.ilkergedik.net
İlker Hoca “Benim dünyam” sloganıyla bir blog açmış. İlk yazısından dolayı İlker Hoca’nın Öğretmen olduğunu sanıyorum ve hayırlı olsun diyorum.

Günden Güne I Biox
http://www.gundengune.com/
Blog kişisel yaşanmışlıklar ve kendi deyimiyle “sagda solda terkettigim blog yazilarimi resimlerimi ve videolarimi bundan sonra bu adres altinda bulabileceksiniz” şeklinde kendini açıklamış.

Komik Şeyler – Komedi
http://www.komikseyler.net/
Adından da anlaşılacağı gibi “Komik videolar-Komik resimler-Komedi” sloganıyla sağ solda bulunan komedi öğelerini bir araya getiren başka bir blog.

Isaac Hopkins
http://www.isaachopkins.com/
Isaac Hopkins kişisel blogunda Buggy Theme tercih etmiş. İsveç dilindeki blog 2005 den bu yana yazılmış yazılarla dolu ama tek kelime anlamadım, tamamen kişiselmiş gibi görünüyor.

Yorum yok, ilk sen ol!

  1. Vatana millete hayırlı olsun. O kadar çok blog açılıyor ve kapanıyor ki artık takip edemiyorum :)

  2. Gürcan bunlar sadece yeni açılan bloglar, seninki artık almış başını gitmiş, üstelik gayette iyi gidiyor :)

  3. Geçen sene bu listede olupta bu sene bu listede olamamak gayet üzücü yenilerede hayırlı olsun başarılarının devamını diliyorum arkadaşlara

  4. Merhaba, İyi günler Hakkı Bey, ben Ayhan (securityhome.org). Sizi rahatsız etmemin sebebi web sitemizde yeni açtığımız röportaj bölümüdür.Bu bölümde her ay bir web sitesi kurucusu ya da sahibi ile röportaj yapılmaktadır. İlk ay (Ocak) http://www.dmry.net ‘in sahibi Sayın Hakan Demiray ile yapıldı. Şubat ayının röportajını da sizinle yapmak istedik. Eğer siz de uygun görür, kabul ederseniz, belirli bir tarihte sizinle de bu röportajı gerçekleştirmek isteriz.Başarınızın devamını dilerim…

  5. Bundan önceki teman gerçekten hoştu :)

  6. Hani şu renkli olanı dimi, aslında olabilir ama kodlarını düzenlemem gerekiyor, bu da zaman meselesi. Yazdım bir kenara..

  7. mozart – carmina burana parçasını dinlerken komik resimler sitesine girmem garip oldu tabi ancak kendimi tutmadım patlattım kahkahayı :D

    Bu arada bu temadan önce kullandığın temayı ziyaretçilerine açmayı düşünüyor musun acaba merak ettim? (:

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.